Розгром ПВК «Вагнера» в Сирії не перший — є нові дані про Донбас

роснайманці Сирія розгром 7 лютог ов Сирії фото з місцяГрандіозний розгром приватної армії Путіна 7 лютого в Сирії був не першим в історії ПВК «Вагнера» — не менш грандіозний розгром влаштували російським найманцям українські військові на Донбасі у боях за Дебальцеве.

Такі дані оприлюднив у мережі російський найманець Роман Омельченко («Пластун»). За даними цього бойовика, який воював на Донбасі з початку «рускої вєсни» ще в банді польового командира «Бетмена», в 2015 році під Дебальцевим група «Вагнера» втратила в боях з українськими військовими 140 російських найманців і практично всю бойову техніку.

Читайте також:Приватна армія Путіна: СБУ встановила факти участі ПВК «Вагнера» в анексії Криму та у війні на Донбасі (Відео)

Інший бойовик «ДНР» Сергій Гагарін у коментарях підтверджує, що під Дебальцевим в 2015-му російських найманців полягло в рази більше, як в складі Сирійської арабської армії.

Читайте також: В один день під Дебальцевим загинули 14 «іхтамнєт»: нові докази СБУ участі російських найманців у війні на Донбасі (Відео)

Зазначимо, що СБУ також іденетифікувала російських найманців групи «Вагнера», які воювали на Донбасі, зокрема, під Дебальцевим.

Читайте також: «Путін просто пожертвував своїми людьми»: військовий експерт проаналізував розгром «іхтамнєтів» у Сирії

ф1ф2ф3

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook