Ротація кадрів: у Тернопільській митниці новий начальник

Стороженко Наказом Міністерства доходів і зборів України № 4025-о від 31 грудня 2013 року новим начальником Тернопільської митниці Міндоходів призначено Юрія Олександровича Стороженка. Про це повідомили в інформаційно-комунікаційному відділі Головного управління Міндоходів у Тернопільській області.

 До цього Юрій Стороженко працював на посаді заступника начальника Львівської митниці Міндоходів.

Біографічна довідка.

Народився 19 листопада 1971 року у м. Бориспіль Київської області. В 1995 році закінчив Київський військовий інститут управління та зв’язку, у 2007 році – Національну академію державного управління при Президентові України, магістр державного управління.

З 1989 по 1996 рр. служив у Збройних Силах.

З 1996 року по 2010 рік – обіймав різні посади на приватних та державних підприємствах.

У травні 2010 року призначений на посаду заступника начальника Головного управління з питань цивільного захисту та мінімізації наслідків Чорнобильської катастрофи Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України у м. Києві.

У грудні 2010 року переведений на посаду заступника начальника з питань організаційної роботи та фінансово-господарської діяльності Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України у м. Києві.

З листопада 2011 року по червень 2012 року проходив службу в органах і підрозділах цивільного захисту Головного територіального управління Міністерства надзвичайних ситуацій України у м. Києві.

У червні 2012 року наказом Держмитслужби призначений на посаду головного спеціаліста-експерта відділу товарознавчої експертизи промислових товарів служби товарознавчої, інженерно-технічної та криміналістичної експертизи Центрального митного управління лабораторних досліджень та експертної роботи.

У липні 2012 року наказом Держмитслужби України призначений на посаду заступника начальника митного поста «Краковець» Львівської митниці.

З листопада 2012 року переведений на посаду заступника начальника Чопської митниці.

З червня по грудень 2013 року працював на посаді заступника начальника Львівської митниці Міндоходів.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook