Росію охопила небувала стихія: потужні урагани, снігові замети, лютий мороз

замСнігопади, небачені десятиліттями, шторми, ураган, тріскучий мороз – у Росії лютує небачена стихія.

Так, одразу кілька регіонів Росії опинилися під впливом жахливого урагану, який руйнує усе на своєму шляху та забирає людські життя. Найбільше від бурі потерпають міста за Уралом, повідомляють «Рен. ТВ. Новини».

Зокрема, в Новосибірську шквальний вітер зносить дахи будинків, білборди та інші конструкції, а від морозу все навколо миттєво покривається льодом.

Перебувати на вулицях міста небезпечно для життя. Внаслідок стихії вже загинула щонайменше одна людина: чоловік, якраз їхав за кермом свого автомобіля, коли на нього впав шматок обледенілого даху. Намагаючись уникнути удару, він не впорався з керуванням і врізався у вантажівку.

Стихія пошкодила і комунікації — без світла та опалення залишилися мешканці близько п’ятисот будинків. Натиску стихії не витримала і головна ялинка міста: її здуло вітром.

На дорогах багатокілометрові затори, частина трас у регіоні перекрита.

Не краща ситуація і в Алтайському краї. Там через негоду знеструмленими залишилися 150 будинків.  А відновити електропостачання комунальні служби не можуть, адже негода кожен раз вдаряє з новою силою.

Омськ потопає у снігу в прямому сенсі цього слова. Тут утворилися замети висотою у людський ріст. Місто накрила снігова імла. На вулицях не видно нічого на відстані витягнутої руки. Такого потужного снігопаду у місті не було вже 30 років.

У Красноярському краї снігу немає, але через аномально високу температуру повітря та танення льоду з берегів вийшла одна з найбільших річок Росії Єнісей. Вода в ній піднялася на 10 метрів. У місті оголошено екстрену евакуацію.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook