Росіяни масово скуповують квартири в окупованому Донецьку

Донецькі ріелтори розповідають про бум з продажу нерухомості, причиною якого вони називають велику кількість росіян, які купують житло в цьому місті, інформує BBC.com.

За словами донецького ріелтора Сергія Когута, якщо рік тому ринок купівлі-продажу житла в Донецьку просто «лежав» через постійні бойові дії, то останні півроку він стабільно показує ознаки зростання.

Читайте також: В окупованому Донецьку пожвавився рух на дорогах (Фото)

«Уже немає прохань продати квартиру хоч за скільки», – каже ріелтор.

Спеціалісти з продажу нерухомості в Донецьку стверджують, що покупцями недешевих квартир є, здебільшого, громадяни Росії.

«Їдуть з Москви і з інших міст. Із розмов з москвичами з’ясовується, що до Донецька вони їдуть цілими сім’ями, переважно це якісь бізнесмени, що сподіваються «окопатися» тут надовго», – розповідає ріелтор. За його словами, за двадцять років роботи такого інтересу до донецької нерухомості з боку росіян він не бачив.

Читайте також: Донецьк здригається від потужної канонади

Російських громадян цікавлять квартири в центрі міста, вони ж є головними покупцями дорогого житла – до 100 тисяч доларів, хоча такі апартаменти продаються рідко.

«Нотаріуси «ДНР» не оформлюють оборудки з нерухомістю. Продавці і покупці реєструють купівлю-продаж на підконтрольній Україні території.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook