Росія запровадила санкції проти України: стало відомо, хто у санкційному списку (Документ, Повний список)

ф1Санкції проти України Росія, як заявила, запродила у відповідь на українські санкції.

На виконання указу президента РФ від 22 жовтня, уряд Росії розробив, а прем’єр Дмитро Медведєв сьогодні підписав відповідну постанову №1300.

Читайте також: Путін підписав Указ про запровадження Росією санкцій щодо України (Текст)

«Підписаною постановою вводяться спеціальні економічні заходи щодо фізичних і юридичних осіб України, що передбачають блокування (заморожування) безготівкових грошових коштів, бездокументарних цінних паперів і майна на території Росії і заборона на переказ коштів (виведення капіталу) за межі Росії.

Санкції будуть поширюватися на 322 фізичних особи та 68 юридичних осіб. Серед фізичних і юридичних осіб, на яких будуть поширюватися санкції, судді Конституційного суду України, депутати Верховної Ради України VIII скликання, великі українські підприємці, чиновники Адміністрації Президента України, керівники органів виконавчої влади України та великих українських компаній, юридичні особи, які контролюються найбільшими бізнесменами України», — йдеться в постанові уряду Росії.

Читайте також: Україна розширила санкційний список щодо Росії (Перелік)

У санкційному сиску України загалом 1759 фізичних та 786 юридичних осіб Росії.

Документ із додатком, у якому перелік фізичних і юридичних осіб України, проти яких Росія 1 листопада цього року запровадила санкції, опубліковано на сайті російського уряду.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook