Росія відповіла на прохання Людмили Сенцової про помилування сина (Документ)

Людмила Сенцова. Фото - radiosvoboda

Людмила Сенцова. Фото — radiosvoboda

Помилувати Олега Сенцова може лише президент Росії і прохання про помилування на ім’я Володимира Путіна має написати сам Сенцов.

Таку відповідь із Росії на своє клопотання про помилування сина отримала матір українського політв’язня Людмила Сенцова.

Фото документа з відповіддю про клопотання опублікувало «Громадське«.

Відповідь матері Сенцова надійшла під грифом Управління з забезпечення конституційних прав громадян при Адміністрації президента РФ. Там заявили, що прохання матері Олега Людмили Сенцової спрямували до тимчасового виконувача обов’язків губернатора Ямало-Ненецького округу для його попереднього розгляду.

«Разом з тим пояснюємо, що відповідно до Положення про порядок розгляду клопотань про помилування в Російській Федерації,…процедура помилування починається з особистого клопотання засудженого про помилування, в якій він звертається до президента РФ у письмовій формі через адміністрацію виправної установи, де він відбуває покарання», — йдеться у відповіді АП Росії до матері Сенцова.

В АП Росії додали, що після того, як засуджений напише клопотання про помилування, його мають направити до комісії з питань помилування. При його розгляді «враховуються клопотання інших осіб (в тому числі родичів)».

Також у відповіді йдеться, що остаточне рішення про помилування ухвалює президент Росії.

Читайте також: Мати Олега Сенцова написала прохання про помилування на ім’я Президента Росії (Текст)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 13 липня стало відомо, що матір українського політв’язня написала клопотання про помилування сина на ім’я Володимира Путіна.

Відповідь з РФ надійшла лише зараз.

Читайте також: Крапельниці і суміші життя не врятують: російська правозахисниця після зустрічі з Олегом Сенцовим у колонії

Олег Сенцов у рсоійській колонії голодує вже 94 дні.

ф1

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook