Путін підписав ще один Указ про видачу російських паспортів українцям (Документ)

Путін агресор зазіхає на фотоРосія як країна-агресор продовжує експансію щодо України шляхом видачі українцям російських паспортів.

Так, після підписання 24 квітня Указу про видачу паспортів РФ мешканцям самопроголошених на окупованому Донбасі «ДНР» і «ЛНР» Президент Росії через тиждень підписав ще один Указ, який розширив перелік категорій громадян України і осіб без громадянства, що їм РФ готова видати свої паспорти.

Читайте також: Окупований Донбас отримає паспорти РФ: Путін офіційно дав дозвіл (Документ)

Підписаний Володимиром Путіним Указ 1 травня опублікував сайт Кремля.

Читайте також: Президент України зробив заяву через Указ Путіна про видачу паспортів РФ окупованому Донбасу (Відео, Текст)

Як ідеться в документі, спрощену систему видачі російських паспортів Путін поширив, зокрема, на мешканців окупованого РФ Криму, які покинули український півострів до російської агресії 2014-го року, а також на громадян України, які вже живуть і працюють у РФ.

Читайте також: У Зеленського прямо назвали Росію окупантом

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», Указ Путіна від 24 квітня про видачу російських паспортів українцям на окупованій частині Донбасу засудили як Президент України, так і світова спільнота.

Читайте також: Світ став на бік України у роздачі Росією паспортів окупованому Донбасу: повна версія засідання Радбезу ООН (Відео)

Однак главу Росії як країни-агресора це не зупинило і 1 травня він підписав ще один Указ, у якому розширений перелік мешканців України, яким РФ готова видавати свої паспорти.

ф1ф2ф3

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook