Росія пустила українських дипломатів до українських полонених моряків у СІЗО Москви (Відео)

Фото — ТАСС

Фото — ТАСС

На вимогу України під тиском ОБСЄ Росія дозволила українським консулам відвідати українських моряків, захоплених РФ у Керченській протоці 25 листопада.

Про це повідомив глава МЗС України Павло Клімкін.

Читайте також: «Вижили дивом»: по українських моряках у Керченській протоці авіація і судна РФ били з різних видів зброї (Відео)

За його словами, полонених українців у СІЗО Москви українські дипломати провідуватимуть поетапно включно до судоти.

Читайте також: Як Росія напала на Україну в Керченській протоці: ГПУ відтворила події по хвилинах (Відео)

Першими українські консули 6 грудня відвідали трьох поранених військовополонених громадян Росії.

Читайте також: Полонені українські моряки у СІЗО Росії чекають листів підтримки з батьківщини (Відео)

Уповноважена з прав людини при президентові РФ Тетяна Москалькова, яка відвідала в лікарні при СІЗО «Матроська тиша» 3 поранених російськими прикордонниками в Керченській протоці українських військових, заявила в Instagram, що в поранених Андрія Ейдера, Андрія Артеменка й Василя Сороки спостерігається «позитивна динаміка».

«Їм надається уся необхідна медична допомога, вони забезпечені препаратами. Медики оцінюють отримані ними травми як поранення легкого ступеня тяжкості, лікування вже дає позитивну динаміку стану здоров’я», – стверджує російський омбудсмен.

За словами Москалькової, поранені українські моряки на умови утримання не скаржаться і мають доступ до великої бібліотеки.

«Ув’язненим забезпечується посилене харчування. Вони мають можливість відкрити рахунки і купувати додаткові продукти харчування», – додала російська уповноважена з прав людини.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook