Росія прислала бойовикам протерміновані на два роки ліки від грипу

На окупованих територіях люди помирають від грипу та супроводжуючих ускладнень.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу полку “Азов”.

На окупованих територіях вирує смертельний вірус грипу. Хвороба ускладнюється бронхітом, який переходить у пневмонію призводить до летальних наслідків. Лікарів катастрофічно не вистачає, спеціалісти тікають з окупованих територій. Ситуацію ускладнює те, що мешканці Л/ДНР відчувають гостру нестачу ліків, які значно виросли в ціні. Нещодавно російський гумконвой привіз препарати, котрі виявились простроченими на два роки. Лікар прописує хворому пігулки які банально не працюють.

Читайте також: Офіційно: епідемія грипу в Україні є, кількість померлих зросла

В групі ризику бойовики які змушені проводити багато часу на чергуваннях і бойових виїздах. Організм бандитів ослаблений алкоголізмом, поганим харчуванням та хронічними захворюваннями. В їхньому випадку хвороба прогресує дуже швидко. Бойовики приховують втрати від пневмонії.

Наприклад, в обласній клінічній лікарні імені Калініна в Донецьку за останні кілька днів померло 5 російських бойовиків. Їхні трупи чекають на відправку у Росію.

Читайте також: В Україну прийшла нова різновидність грипу, що дає високу захворюваність

Аналогічна ситуація в Ровеньках – тут останніми днями від вірусу померло 3 бойовики.

Самі ж сепаратисти розповсюджують на окупованих територіях чутки про те, що вірус розроблений в таємній бактеріологічній лабораторії «хунти» під Харковом і був транспортований в «молоду і горду Новоросію» за допомогою безпілотніка.

 

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook