Росія пропонує радикально відреагувати на рішення Польщі про знесення радянських пам’ятників

1013304_3

У Держдумі РФ пропонують розірвати економічні зв’язки з Польщею через законопроект про знесення радянських і націоналістичних пам’яток. Про це повідомляють РИА Новости.

Як інформує видання, сьогодні перший заступник голови комітету Ради Федерації з оборони Франц Клинцевич розповів, що Росія повинна вжити жорсткі заходи у відповідь на рішення Польщі про знесення пам’ятників радянським воїнам-визволителям, зокрема, розірвати економічні зв’язки, а також заборонити в’їзд до РФ польським депутатам та офіційним особам, причетним до ухвалення закону.

«Тут потрібно дуже жорстко діяти, без сумніву. Жорсткий підхід необхідний і до депутатів, і до офіційних осіб на державному рівні, їхній в’їзд до нас потрібно заборонити», — зазначив Клинцевич.

Читайте також: Польський міністр виступив з гострою критикою Росії

«Тут боятися не треба, всі економічні зв’язки треба розривати», — вважає сенатор.

За його словами, Росія наразі імпортує з Польщі транспортні засоби, хімічну продукцію, продовольчі товари та сільськогосподарську сировину, і обсяги цього імпорту є «чутливими для Польщі».

«Польща займається дискредитацією Росії, є форпостом русофобської політики, розпалює фальшивки. По суті, заохочується фашизм. Ми не можемо і не повинні мовчати», — підкреслив Клинцевич.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook