Росія почала війну на материковій Україні — Нємцов

 indexРосійський опозиційний політик Борис Нємцов вважає, що поява військових без розпізнавальних знаків в Слов’янську і захоплення там офісів силовиків «означає одне — Путін пішов ва-банк і почав війну з Україною на материку». Про це політик наголосив на власній сторінці у Фейсбуці.

«Його вже не зупиняють серйозні санкції проти «Газпрому» і нафтових компаній і він готовий приректи країну на економічну кризу і негаразди. Абсолютно холоднокровно і свідомо. Пропаганда злидні, зростання цін і безробіття спише на підступи ворогів і чим їх більше, тим легше це зробити», — наголосив Б.Немцов.

«Китай не врятує. Переговори Міллера про ціну на газ з китайцями закінчилися провалом і в травні Путін підпише договір про постачання газу на китайських умовах, тобто дешевше 300 доларів за тисячу кубів. Це вірний крок до банкрутства «Газпрому» і єдиний шанс піти від нього — різко підняти ціну на газ всередині країни. Що неминуче буде зроблено вже цього року. Але економіку це не врятує. За неадекват і імперіалізм доведеться заплатити російському народу сповна», — вважає політик.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook