Росія готується до війни з Європою, — розвідка (Відео)

Війна, яку веде Росія на території України, — це тільки перша фаза можливого майбутнього протистояння з країнами Заходу та НАТО саме на території Європи.

Про це у програмі «Про політику» з Сергієм Руденком на Еспресо.TV сказав представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький.

«В цьому році розвідки багатьох країн світу робили таку ж оцінку як канадські спеціалісти. Канадські колеги ще раз довели те, що багато заходів, які здійснює Росія як на території України, так і на території країн Балтії, країн колишнього СРСР це демонстрація сили і бажання Росії відстоювати свої інтереси за будь-який рахунок, включаючи військову силу», — сказав представник військової розвідки.

Читайте також: Путін підтягнув до кордону з Україною понад 80 тисяч військових, — Шкіряк

За його словами, це підкріплюється не тільки заявами, а і широкомасштабними заходами з оперативно-бойової підготовки, зокрема, нарощуванням угруповання російських військ на південно-західному та західному напрямках.

«Йде стратегічне розгортання збройних сил РФ, яке є одним з етапів підготовки до можливого збройного конфлікту з Європою. Це відбувається на кордонах з Україною та на кордонах Балтії», — резюмував Скібіцький.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook