Російський пропагандист вчинив вандалізм на могилі Бандери. Зреагували Німеччина і Україна (Відео)

Усі фото - скріншот з відео

Усі фото — скріншот з відео

Поліція Німеччини уже з’ясовує обставини факту вандалізму, який на могилі Степана Бандери в Мюнхені вчинив російський пропагандист громадянин Великобританії Грем Філіпс.

Відео і фото, як 15 жовтня зриває з могили Бандери прапори України і червоно-чорні стяги ОУН у день річниці загибелі Бандери, розмістив на своїй сторінці в мережі сам Грем Філіпс, який з 2014 року працював на «рускій мір» на Донбасі та оспівував бойовиків «ДНР».

На викладених російським пропагандистом кадрах видно, як він знаходить могилу Бандери, зриває з неї прапори та чіпляє свій банер з написом «Тут похований український нацист Степан Бандера».

Це вже не перша провокація прихильника «руского міра» Грема Філіпса щодо Бандери: раніше він намагався вчинити провокацію у музеї Степана Бандери в Лондоні.

Читайте також: Як симпатик терористів «ДНР» намагався вчинити провокацію у музеї Степана Бандери (Відео)

Обережно — на відео і фото пропаганда «руского міра».


ф1

Поліція Мюнхена за фактом акту вандалізму почала слідство, результати якого передасть до німецької прокуратури, повідомило консульство України у Мюнхені.

Глава МЗС України у Twitter повідомив, що правова оцінка німецької прокуратури буде.

«Російська імперія воювала з Україною і, відповідно, з УПА, потім убила С.Бандеру, а тепер сплюндровує його могилу руками пригодованих провокаторів-пропагандистів. Український дух боротьби досі не дає їм спокою, бо надихає нас іти вперед! А правову оцінку дасть неупереджена німецька прокуратура», — написав Павло Клімкін.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook