Кремль взявся за пенсіонерів: російський прем‘єр заявив про підвищення пенсійного віку

8Дмитро Медведєв, якого самі росіяни поза очі саркастично називають «сонним прем‘є ром», схоже, зі сплячки пробудився і  заявив про те, що підвищення пенсійного віку для громадян РФ «давно назріло», повідомляє «Діалог».

Російський прем’єр Дмитро Медведєв, виступаючи з щорічною доповіддю перед держдумою, зробив резонансну заяву про те, що питання підвищення пенсійного віку в РФ обговорюється, а рішення «давно назріли».

З‘ясувалося, що над цією темою Москва б‘ється уже десятиліття, залучивши в процес законодавців та експертів. Співвітчизників він «заспокоїв» порівнянням із 30-ми роками минулого століття: «Якщо говорити про момент встановлення пенсійного віку, то це сталося в 1930-і роки, коли тривалість життя в нашій країні була приблизно на 30 років менша, ніж зараз», — сказав глава російського уряду і додав, що в ті роки середня тривалість життя «становила 39-41 рік». Цікаво, чому урядовець не згадав ще й сталінський режим, який вкоротив віку не одному мільйону. Ніби між іншим прозвучало, що грошей у казні немає.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook