Російський політолог про окупований Донбас: Це «токсична» територія, яку ні Київ, ані Москва не хочуть брати в зону своєї відповідальності

9Ані Україна, ані Росія не хочуть брати під свою відповідальність окуповані частини Донецької і Луганської областей. Про це у колонці на «Апострофі» пише російський політолог Дмитро Орєшкін.

Він вважає, що Путін з окупацією частини територій Донбасу потрапив у глухий кут. На його думку, російська політика була спрямована на те, щоб «реальна політична, ідеологічна та силова складові через місцеві органи влади залежали від Москви», а Україна мусила б «платити за розбитий посуд».

Російський політолог каже, що за нинішніх умов повернення Донбасу Україні було б «ідеальним варіантом для РФ, але в Україні розуміють, що якщо й брати цю територію назад, то її треба дуже жорстко «чистити» в сенсі зміни місцевого політичного класу, який представлений бойовими командирами, досить «відмороженими». Він сумнівається у розв‘язанні конфлікту, оскільки, на його думку, ні в Києві, ні в Москві не хочуть «цю «токсичну» територію приймати в зону своєї відповідальності. Причому для Путіна це удвічі контрпродуктивніше, бо разом з цією «чорною дірою» він отримає ще й міжнародний осуд».

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook