Російський найманець написав книгу про конфлікт на Донбасі. Кремль гнівається

6Війну на Донбасі почали близько 50-ти російських військовослужбовців, яких перекинули з Ростовської області у Слов‘янськ, що на Донеччині, у квітні 2014-го.

Написавши про цей факт у своїй книзі «85 днів Слов’янська», російський поплічник бойовиків  »ДНР» Олександр Жуковський підтвердив, що війну на сході України розпочали російські війська.

Як написав Жуковський, 52 бойовики Стрєлкова в ніч на 12 квітня в  Ростовській області залишили свої документи, пройшли пішим маршем до 15 кілометрів, і в заздалегідь наміченому пункті перейшли кордон з Україною. Звідти дійшли до місця, де їх зустріли донецькі сепаратисти з транспортом.

Таке зізнання — ще одне спростування кремлівської брехні, що «іхтамнєтів». РФ, як зазначає автор, підігрівала і активізовувала сепаратистсько-терористичні настрої на сході України. Жучковський також написав, що донецькі сепаратисти психологічно не були готові до початку справжньої війни, в той час як бійці тодішнього ватажка бойовиків «ДНР» Ігоря Стрєлкова заздалегідь знали, на що йшли.

öö

 

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook