Стали відомі цинічні плани Кремля щодо українського політв’язня Олега Сенцова

Олег Сенцов 9.08.2018 р. Фото з колонії

Олег Сенцов 9.08.2018 р. Фото з колонії

Кремль не дасть померти у колонії РФ українському політв’язню Олегу Сенцову, а зробить усе для дискредитації його голодування.

У цьому переконаний російський блогер Андрій Морозов(Бойцовый кот Мурз (kenigtiger), який знає систему виконання покарань у Росії зсередини.

У своєму блозі Морозов написав, що Олега Сенцова в колонії будуть і далі тримати на суміші, що не дасть померти українському політв’язню, та спричинятиме йому все більші муки і погіршення стану, а коли термін голодування стане великим, то зроблять усе, щоб дискредитувати Сенцова — мовляв, голодувати так довго і не померти людина не може.

У такому цинічному плані Кремля щодо Олега Сенцова впевнений російський блогер.

«Сенцову помирати, відповідно до правил нашого УФСІН, заважають, намагаючись зробити його голодування якомога більш болісним, але не смертельним, а потім зробити так, щоб він від нього відмовився. Скільки ще може тривати таке голодування з непримусовим примусовим годуванням? Довго. Буде сильно худнути — будуть три рази на день непримусово примусово годувати. При наявності у Сенцова певного вольового ресурсу, тут і 100 днів перевалити може і більше… Напевно, зуміють збалансувати його непримусову примусову дієту саме так, щоб він гарантовано не помер. 100-й, 120-й, 150-й день… Але ось зовні люди будуть дивитися на цей лічильник і, не знаючи реалій, шукати відповіді на запитання — «А як це він так голодує 150 днів? Такого не може бути! …І УФСІНовці знають, що він про це думатиме… Там, в такому місці, на оперських посадах, по ідеї зубри повинні сидіти, фахівці з ламання людей з багатодесятилітнім стажем», — написав блогер про вірогідні плани Кремля.

Читайте також: «Все катастрофічно погано», — сестра Олега Сенцова повідомила, що «кінець близько»

Нагадаємо, сьогодні 89-ий день голодування Олега Сенцова у російській колонії. Він оголосив голодування 14 травня з вимогою до Кремля відпустити всіх українських політв’язнів.

Читайте також: «З огляду на критичну ситуацію», — Денісова закликає Москву до екстрених заходів з порятунку життя Олега Сенцова

Москва на це цинічно мовчить. На заклики України і цивілізованого світу звільнити Олега Сенцова Кремль відповідає, що Сенцов, мовляв, громадян Росії і засуджений за «тероризм».

На прохання про помилування від матері Олега Сенцова відповіді з Росії також немає.

ф1

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook