Російську тележурналістку вислали з України

Без названия (1)Працівниці російського пропагандистського каналу заборонено в’їзд до України, інформує «Главком». Наталія Гончарова не має права три роки в‘їжджати в Україну.

Служба безпеки України примусово повернула на батьківщину журналістку телевізійного каналу «Росія-24» Наталію Гончарову, яка, як повідомила прес-центр СБ, здійснювала підготовку антиукраїнських телевізійних сюжетів, в тому числі у контексті проведення виборів президента РФ.

Стало відомо, що на початку березня росіянка підготувала чотири провокаційні відеоматеріали, які спотворено відображалии ситуацію в нашій державі, дезінформували світову спільноту та шкодили міжнародному іміджу України.

За інформацією спецслужби, тележурналістка планувала проведення інформаційної провокації шляхом тенденційного висвітлення виборів президента РФ на території нашої держави. Задля запобігання протиправним діям іноземки, що суперечили інтересам національної безпеки України, Гончарову було примусово повернуто на територію Російської Федерації, із забороною в’їзду до України терміном на три роки.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook