Російсько-окупаційні війська обстріляли мирних жителів Донбасу – зруйновані будинки й дороги (Фото)

Російсько-окупаційні війська продовжують обстрілювати населені пункти Донбасу з артилерійських систем. Через обстріли постраждала інфраструктура. На, щастя, людських жертв немає.

1

Як повідомили в прес-центрі штабу ООС, 17 травня близько сьомої ранку збройні формування РФ з напрямку Первомайськ обстріли Золоте-1 із застосуванням артилерійських систем калібру 122 мм.

2

Зафіксовано, що по вулиці Лесі Українки від попадання в будинок та розриву артилерійського снаряду зруйновано дах, частково пошкоджено стелю, санітарні прибудови, коридор та кухня, вікна у спальні. Власник будинку повідомив, що під час обстрілу він вийшов на вулицю, і це його врятувало від загибелі.

3

Під час обстрілу були пошкоджені й сусідні будинки — вибите скло у вікнах житлових та господарчих будівлях, ще в одному помешканні по вулиці Чайковського пошкоджено вікна у теплиці та бесідці.

5

Зафіксовано шість свіжих вирв від попадання артилерійських снарядів на відстані близько 60 метрів від автомобільного шляхопроводу, що з’єднує Золоте й Гірське. Неподалік розташована школа і коледж, що саме по цій дорозі щодня ходять дорослі і діти. Також зафіксовано шість вирв від попадання артилерійських снарядів на відстані близько 800 метрів від житлових будинків Золотого-4.

6

8

9

10

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook