Російські «визволителі» зібрались жити на окупованих територіях Донбасу

ДНР-прапор і купа бойовиківРосійські найманці на Донбасі через 70 років діють тими ж методами, що й «визволителі» під час Другої світової у західній Україні.

Навіть у зруйнованому війною українському Донбасі краще, як в Росії. Найманці РФ, які воюють на окупованих українських територіях, додому, схоже, повертатись і не збираються. Про факти, які засвідчують це, повідомив сьогодні на брифінгу речник АП з питань АТО Андрій Лисенко.

«За даними розвідки, значна частина російських найманців, що воюють проти сил АТО у складі бандформувань на сході України, планує залишитися для постійного проживання на окупованій території», — йдеться в повідомленні РНБО України.

Якщо це справді так станеться, то в такий спосіб російські найманці повторять метод радянської армії в 1944-45 роках. Тоді радянські військові родом з глибинки Росії масово залишались жити в зруйнованій Другою світовою західній Україні. Навіть після німецької і радянської окупації в західних областях, що були під радянськоб владою з 1939 року, а не з 1917-го, як решта частини України, жити було краще. Радянські окупанти вже тоді тяглись до європейських цінностей: міста західної України і справді були тоді європейськими не лише за архітектурою, а й за суттю і ментальністю.

Читайте також: Загороджувальні загони — вчорашній день: Росія має новий спосіб не випустити своїх найманців з Донбасу

Нині ж — через 70 років — російські бойовики під гаслами «руского міра» знову намагаються «визволити» частину України, щоб самим там жити в кращих умовах, як в Росії.

Для цього, сказав сьогодні Андрій Лисенко, бойовики роблять конкретні кроки: «З цією метою бойовики активно шукають житло, або намагаються зайняти житлові приміщення, залишені місцевими мешканцями». Усе, як в 1944-45 в західній Україні — «визволителі» вселялись в порожні будинки, які господарі полишили через війну, або ж насильно виганяли власників з будинків, які сподобались. Тепер це називають словом «віджимати». І тоді, і тепер озброєним окупантам-»визволителям» активно протистояти не наважуються.

Зрештою, у проросійських терористів і можливості повернутись у Росію все менше — РФ на кордоні з Україною у Ростовській області звела спеціальні фортифікаційні споруди.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook