Російські спецслужби не відмовляються і від розбещення неповнолітніх – задля політичних цілей

10Уже колишній соліст Львівського національного театру опери та балету Микола Санжаревський, якого звинуватили у співпраці з проросійськими бойовиками, використовував розбещення 13-річної дівчини для отримання інформації про військову службу українських бійців на Донбасі, повідомляє телеканал новин «24».

Про таке,що в здоровий глузд не вкладається, повідомив народний депутат України Антон Геращенко в Facebook, посилаючись на журналістку Олену Добровольську, яка проводила своє розслідування у цій справі.

«Ось уже четвертий рік, як він живе подвійним життям, сподіваючись про те, що ніхто не дізнається про те, що всі ці роки він був активним посібником російських спецслужб у справі інформаційної війни проти своєї Батьківщини. Роки пішли на те, щоб силами волонтерів центру «Миротворець» і «Українського Кіберальянсу», СБУ та Національної поліції виявити і задокументувати мережу антиукраїнської пропаганди, розгорнутої Миколою Санжаревским під недремним контролем росспецслужб», – написав Геращенко.

Нардеп зазначив, що з’ясувалося, що група Санжаревського займалася не тільки антиукраїнською пропагандою і поширенням фейків, а й збором коштів через соцмережі на лікування дітей «біженців». Насправді, за словами Геращенка, «гроші українців акумулювалися і вирушали на підтримку ДНР».

Фінал скандальної історії закономірний: крім шпигунської діяльності Миколі Санжаревскому доведеться відповісти і за розбещення неповнолітньої дівчини Вікторії, яку, як розповів Геращенко, він не тільки розбещував із 13 років, а й через яку вивідував відомості про військову службу її брата в зоні АТО.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook