Російські окупанти Донбасу п’яту добу не дають забрати тіла двох цивільних місцевих мешканців, які підірвались на міні (Фото, Мапа)

Хутор Вільний, звідки двоє загиблих, тіла який не віддають бойовики. Фото - Фейсбук Костянтин Ільченко

Хутір Вільний, звідки двоє загиблих, тіла який не віддають бойовики. Фото — Фейсбук Костянтин Ільченко

Тіла двох загиблих людей — чоловіка і жінки — лежать на відстані 30-ти метрів від опорника бойовиків. Жінку ще можна було врятувати після вибуху, та бойовики не дали цього зробити.

Про те, що від 18 жовтня — часу підриву на боєприпасі в «сірій зоні» біля Золотого-5 на Луганському фронті — бойовики не дають забрати тіла загиблих цивільних, повідомив на своїй сторінці у Фейсбук керівник Військово-цивільної адміністарції м. Золоте та с. Катеринівка Костянтин Ільченко.

ф3ф4За його повідомленням, українська сторона доступу до цієї окупованої території не має, та вживала і вживає всіх заходів, щоб за допомогою міжнародних організацій тіла загиблих громадян України були передані українській стороні.

За повідомленням Ільченка, станом на 21 жовтня російські окупанти ігнорують звернення і тіла двох загиблих цивільних українській стороні не віддають. Не пускають на місце, щоб забрати тіла, і родичів загиблих — мешкацнів Злотого-5.

Українська сторона, запевняє голова ВЦА, продовжує докладати зусиль, щоб забрати тіла.

ф1ф2

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook