Російські «інвестори» ріжуть підприємства окупованої Горлівки на металобрухт

В окупованому місті дедалі частіше конфліктують угрупування терористів, які не можуть поділити між собою підприємства для розкрадання металу.

Як повідомляє «Є!» із посиланням на групу «Нова Горлівка» у Facebook, про це розповіли місцеві жителі.

Читайте також: Як виглядає «щастя» типового бойовика так званих «республік» (Фотофакт)

“Ми прийшли до сумного висновку, що у Донбасі сталася «Революція копанок і металобрухту». Сьогодні угруповання бойовиків воюють між собою за іржавий шматок металу, вбиваючи себе подібних, вбиваючи всіх, хто вирішив здійснити замах на їхнє святе святих — метал. Горлівка перетворилася на величезний пункт зі збору та приймання металобрухту. Всі «розповіді» про запуски виробництв, робочих місцях… міф», — зазначили активісти.

Читайте також: Вся суть «ДНР» — у п’яти фотознімках (Фото)

Нещодавно в «адміністрації» міста казали, що російські інвестори зацікавилися фінансуванням шахт Калініна та Гайового. Втім, горлівчани цю новину спростували.

“Приїхавши на шахту Калініна «пацани» з Ростова, насамперед змінили охорону, яка одразу ж розікрала все, що погано лежало, причому не тільки на ввіреному об’єкті, але і особисті речі колишніх колег. І прилеглі будівлі та об’єкти. А в бесіді з фахівцями не було наведено жодного питання з відновлення і запуску шахти, але питання про кількість робочого обладнання піднімалося постійно, так часто, що навіть затяті прихильники «республіки» зрозуміли — це буде демонтаж, розпил та вивезення», — пише група.

Читайте також: І навіть каналізаційний люк – російські найманці на Донбасі крадуть усе (Відео)

Зараз у місті працюють безліч пунктів прийому металу, до яких терористи звозять все, що можуть зняти з підприємств та шахт Горлівки та прилеглих територій.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook