Російські генерали-учасники анексії Криму і війни на Донбасі гинуть масово. Путін прибирає за собою? (Відео)

Препорець самопроголошеної "ДНР" на могилі генерала російської армії Асапова говорить сам за себе

Прапорець самопроголошеної «ДНР» на могилі генерала російської армії Асапова говорить сам за себе

Із кінця 2015-року загинули вже три російські генерали, безпосередньо причетні до анексії Росією Криму і війни на Донбасі, четвертий дивом вижив.

Тенденція наштовхує на думку, що смерті ці можуть бути зовсім не випадковими і Путін уже почав прибирати за собою. Остання смерть у Сирії генерала Валерія Асапова дає для цього додаткові підстави.

Читайте також: Боротися з панікою бойовиків на Донбас прибув російський генерал Асапов

У серпні 2015-го цей російський генерал став командувачем так званої «армії ДНР» — 1 Армійського корпусу. В лютому 2017-го Асапова, за плечима в якого також бойовий досвід Абхазії, Осетії, Чечні, Росія відрядила до Сирії в якості керівника усіх «радників», тобто головного емісара Кремля в Сирії.

Командувачі такого рівня вкрай рідко їздять на передову. Відтак те, що російський генарал буде саме на цьому командному пункті під Дайр-ез-Зором саме в той момент, знало дуже обмежене коло людей. Тому смертельний для генерала мінометний обстріл цілком міг бути наслідком зради чи спланованої операції своїх.

Росія у цій смерті генерала, за традицією, напряму звинуватила США.

Читайте також: Російський генерал, який раніше командував «армією ДНР», загинув у Сирії (Фото)

Усе б нічого, та Асапов — далеко не перший і не єдиний раптово померлий російський генерал із числа тих, хто брав активну участь в анексії Криму та у війні на Донбасі.

Наприкінці 2015-го року через зупинку серця помер генерал Олександр Шушукін, який керував російськими десантниками при анексії Криму.

Минулого року раптово помер начальник ГРУ генерал Ігор Сергун, внесений у санкційний список США та ЄС за активність російських ГРУшників на сході України. Про причини смерті досі нічого не відомо.

Генерал Андрій Сердюков, який командував захопленням Росією українського Криму, розбився в ДТП у вересні цього року. Дивом вижив.

Читайте також: Момент ДТП: керівник спецоперації Росії із захоплення Криму потрапив у реанімацію (Відео)

Сама собою вимальовується тенденція. Хтось прибирає путінських генералів, які знали занадто багато. Карма чи сам Путін — невідомо.

Всі подробиці — у сюжеті Факти ICTV.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook