Російське командування визнало, що російські десантники загинули на Донбасі

1Дані про загиблих, постраждалих і затриманих військових озвучили на зустрічі з їх родичами. Про це повідомляє радіостанція «Ехо Москви».

Військове керівництво підтвердило: російські бійці опинилися на території сусідньої держави. Причому в результаті зіткнення з українською армією вони понесли втрати. За інформацією агентства РБК, полковник, що представився як Олександр Хотулев, розповів близьким десантників: два контрактника загинули, близько десяти людей були поранені і доставлені в лікарні Ростова-на-Дону, а дев’ять солдатів, чиї імена вже називав Київ, залишаються на Україні.

Між тим дружина одного із затриманих повідомила радіостанції «Ехо Москви», що в Донецькій області були вбиті три костромських десантника. Батьків солдатів запевнили, що переговори про звільнення залишилися на Україні йдуть на найвищому рівні. Розмову з військовим командуванням записувати їм суворо заборонили. Як пише РБК, сім’ї контрактників думали, що їх рідні їдуть на навчання. У цьому були впевнені самі бійці. Перед від’їздом в Ростовську область вони попередили, що відрядження може затягнутися до зими і попросили родичів дати їм теплі речі.

Раніше в російському Міністерстві оборони повідомили, що костромські десантники потрапили на Україну випадково. Це сталося під час патрулювання кордону.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook