«Гроші на крові»: усе, що відомо про корупційний скандал, через який Тимошенко погрожує Порошенку імпічментом (Відео)

ф1Імпічмент Президента в Україні нарзі неможливий в принципі, оскільки немає закону, який би регламентував мешанізм процедури імпічменту.

Скандал, що переріс у політичну площину, спалахнув після того, як журналісти оприлюднили розслідування щодо можливих корупційних схем на запчастинах для української армії. До цих корупційних схем начебто причетні люди з безпосереднього оточення Порошенка. Головний фігурант — син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігор. Також, вважають журналісти, участь у схемі брав гендиректор «Укроборонпрому» Павло Букін. Йдеться про закупівлю в Росії запчастин для української армійської техніки і перепродаж її військовим заводам в Україні за значно завищеними цінами, а також про контрабанду.

26 лютого у Верховній раді журналістське розслідування корупційних схем, які назвали «гроші на крові», стало причиною для гучних заяв насамперед кандидатів у Президенти України. Так, Юлія Тимошенко заявила, що її політична сила починає процедуру імпічменту Президента України, ще один кандидат у президенти Олег Ляшко зробив ще гучнішу заяву: мовляв, за таке Президента треба розстріляти.

Нардеп і член колегії МВС України Антон Геращенко підтвердив частину фактів, викладених у журналістському розслідуванні, заявивши, що йдеться про матеріали правоохоронців 2015 року, які випливли саме зараз — перед виборами. В Адміністрації Президента України закликали НАБУ розслудувати викладене журналістами.

В «Укрооборонпромі» таке розслідування журналістів назвали маніпуляцією.

Заступник секретаря РНБО Олег Гладковський наразі відсторонений від виконання своїх обов’язків.

У НАБУ заявили, що частина фактів, викладениих у журналістському розслідуванні вже фігурує у кримінальних провадженнях, які були початі правоохоронцями раніше, інші факти перевірять у новому кримінальному провадженні, початому 26 лютого.

Всі подробиці і аспекти голосного скандалу, — у відеосюжетах ТСН.


 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook