Порошенко оголосив винагороду, щоб допомогти слідству знайти замовника нападів на Гонтарєву

Валерія Гонтарєва і Петро Порошенко. Фото - прес-служба НБУ

Валерія Гонтарєва і Петро Порошенко. Фото — прес-служба НБУ

П’ятий президент України пообіцяв винагороду в 3 мільйони гривень тому, хто допоможе знайти замовника та виконавців серії нападів на екс-главу НБУ Валерію Гонтарєву та її майно.

Про такий свій рішучий крок у допомозі правоохоронцям з пошуком підозрюваних Петро Порошенко повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Порошено наголосив, що грошову винагороду отримає той, «хто надасть достовірну інформацію».

«Недруги Гонтарєвої нині у фаворі. Думають, ніби Бога за бороду схопили. І впевнені, що сховають кінці у воду. Щоби не дати не дуже активному слідству жодного шансу на бездіяльність, прийняв рішення призначити винагороду до трьох мільйонів гривень», — написав Петро Порошенко.

Читайте також: Колишня очільниця Нацбанку, яка зараз живе у Лондоні, потрапила до госпіталю: на неї наїхав автомобіль (Відео)

Підпал автомобіля невістки Валерії Гонтарєвої і будинку екс-глави НБУ під Кивом, а також наїзд автомобіля на саму Гонтарєву в Лондоні Петро Порошенко вважає серією замовних злочинів з метою помсти їй за реформу банківської сфери в Україні.

«Коло осіб, на які падають підозри, не таке вже й широке», — вважає Порошенко.

Читайте також: Валерія Гонтарева записала відеозвернення для журналістів і розповіла про переслідування її і членів сім’ї (Відео)

Нагадаємо, що минулого тижня Петро Порошенко провідав травмовану у ДТП Валерію Гонтарєву у Великобританії, де вона тепер живе і працює..

Сама Гонтарєва заявила, що не впевнена в тому, що наїзд автомобіля, від якогой постраждала в Лондоні, був навмисним.

Читайте також: Горіло так, що поплавився дах: ущент згорів дім Валерії Гонтаревої (Відео)

За фактом пожежі будинку Валерії Гонтарєвої під Києвом правоохоронці ведуть розслідування, оскільки впевнені в навмисному підпалі.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook