Родичі військовослужбовця з Чернігівщини, який перебуває у полоні «ДНР», шукають будь-які можливості повернути його додому (Відео)

фото: Главком

фото: Главком

Півроку родина 20-річного військовослужбовця Володимира Воскобойника чекає чоловіка з полону. У ніч з 23 на 24 травня 2018-го він зник.

За чотири дні стало відомо, що  потрапив у полон самопроголошеної «ДНР». З того часу рідним лише раз вдалося поспілкуватися  з Володимиром телефоном.

Нині шукають будь-які можливості повернути солдата додому.

Сестра полоненого Наталія Воскобойник одна з чотирьох сестер військовополоненого Володимира Воскобойника з села СолонІвка Городнянського району.

Хлопець добровольцем пішов у армію, щойно йому виповнилося 19-ть. Служив у 30-й механізованій бригаді.

Перші чотири доби рідні не знали, чи живий.  Пізніше сестра побачила в Інтернеті відео, на якому брат дає покази в ДНР. І з того часу родичі  вже знали, що він знаходиться в полоні.

Родичі зверталися  у всі організації, в які взагалі можливо. Спочатку- в штаб при СБУ, який займається обміном полонених. В поліції написали заяву про зникнення  Володимира.

На сьогодні відкрито кримінальне провадження за фактом його незаконного затримання і утримання на непідконтрольній нам території.

Прізвище Володимира включили до списку обміну полонених.

Подробиці — у сюжеті UA: ЧЕРНІГІВ:

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook