«Формула Штайнмаєра»: Кремль підготував нову пастку для України (Відео)

ф118 вересня на Мінських переговорах Україна відмовилась імплементувати документ, що передбачає проведення виборів на окупованому Донбасі без попереднього виведення звідти російських окупаційних військ.

Цей документ під умовною назвою «формула Штайнмаєра», був підготований Кремлем з єдиною метою — «узаконити» російські війська на окупованому Донбасі і зробити «легітимними» самопроголошені «ДНР» і «ЛНР». Як заявив заявив глава МЗС України, цей документ не містив пунктів про повернення Україні окупованих РФ територій Донбасу і повернення контролю за ділянкою українсько-російського кордону, через який РФ зараз постачає зброю своїм бойовикам на окуповану частину Донбасу.

Тому, наголосив Пристайко, на засіданні Тристоронньої контактної групи українські представники наполягли на внесенні у так звану «формулу Штанмаєра» пунктів про безпекову складову: спершу Росія виводить з окупованого Донбасу свої війська, а вже потім на цих територіях за українськими законами відбуваються вибори.

Читайте також: «Формули Штайнмаєра» не існує», — Безсмертний пояснив, звідки вона взялася і чому знову на порядку денному (Відео)

Загалом же так звана «формула Штайнмаєра» — це пропозиція чотирирічної давності тоді глави МЗС Німеччини, від якої майже відразу відмовились і Україна, і Росія. Три роки про цю «формулу», якої насправді не існує як завершеного документа, ніхто не згадував. Тепер же Росія підготувала для України пастку, яку вирішили назвати «формулою Штайнмаєра», хоч Штайнмаєр до цього документа, написаного в Кремлі, не має жодного стосунку.

Всі подробиці — у сюжеті 5 каналу.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook