«Різдво Христове — це нагода для кожного знайти надію в безвихідній ситуації» — кажуть священннослужителі: який настрій у вірян у Києві

Screenshot_2020-01-07 У Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ провели різдвяну літургію прийшли сотні вірян(1)До храмів завітало багато не тільки киян, а й людей із інших міст України

Різдво Христове за юліанським календарем відзначають сьогодні в Україні та світі.Як і вчора – від самого ранку до Золотоверхого людей йде дуже багато. Іноді на вході до собору навіть виникають невеличкі черги – втім без серйозної тисняви. Про це повідомляє 5 Канал.

У храмі служби тривають також від самого ранку: о 7-й почалася перша ранкова різдвяна служба, о 10-й – друга. Настрій у вірян піднесений, для багатьох Різдво є головним святом року. Багато не тільки киян, а й людей із інших міст України, які спеціально приїхали у цей день. Священнослужителі кажуть – Різдво Христове це нагода для кожного знайти надію в безвихідній ситуації.

Цього дня люди традиційно вітають один одного словами «Христос народився! Славімо його!» Вони охоче ділять планами на сьогоднішнє святкування, адже на відміну від учорашнього вечора – закінчився великий піст. Урочисте різдвяне богослужіння провели у Патріаршому соборі Воскресіння Христового У Києві.

Нагадаємо, напередодні у Михайлівському соборі відбулося всенічне бдіння за участю Митрополита Епіфанія.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook