Рішення у справі «скіфського золота» відкладається: суд Амстердама запросив додаткові дані

ф1Остаточне рішення Апеляційного суду Анстердама щодо повернення в Україну експонатів виставки, яка поїхала в Європу з українського Криму ще до анексії РФ, можна буде очікувати не раніше, як за пів року.

Сьогодні Апеляційний суд запросив у сторін процесу додаткові дані. На надання їх суд виділив сторонам 2 місяці. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на повідомлення суду.

Читайте також: Суд Амстердама вирішив долю скіфського золота, яке Росія хотіла вкрасти в України

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», російські окупани Криму вимагають, щоб скіфське золото, яке на час анексії Росією українського Криму було на виставці в Європі, повернули саме до Криму.

Апеляцію з такою вимогою музеї анексованого РФ Криму подали на рішенняя європейського суду першої інстанції — окружного суду Амстердама, — який у 2016 році вирішив віддати експонати після виставки Україні, оскільки саме держава Україна відправляла ці експонати на виставку в Голландію.

Читайте також: Росія не полишає спроб заволодіти скіфським золотом — рішення суду Амстердама на користь України оскаржене

Російські окупанти із цим не погодились і направили апеляцію, яку сьогодні суд Амстердама почав розглядати.

Читайте також: Кримські музеї подали апеляцію щодо скіфського золота

Всі експонати — а йдеться про майже 600 одиниць безцінних скарбів скіфського золота — досі перебувають під охороною в музеї в Європі. За їх охорону сплачує Україна.

Читайте також: «Скіфське золото»: чи вирішиться справа довжиною в 5 років на користь України? (Відео)

Перше апеляційного слухання у справі про долю скіфського золотав Апеляційному суді Анстердама відбулось 11 березня цього року.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook