Рішення суду для викрадачки немовляти з Київщини (Відео)

Screenshot_2019-10-26 Викрадачку дитини на Київщині суд взяв під домашній арешт (відео)Викрадачці немовляти на Київщині Ірпінський міський суд Київської області обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Як повідомляє сайт суду, громадянка підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 146 Кримінального кодексу України (викрадення малолітнього), подає ТСН.

«З урахуванням усіх наданих матеріалів судом прийнято рішення про застосування щодо підозрюваної громадянки запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту, що полягає в забороні підозрюваній залишати житло у певний період доби із зобов’язанням носити електронний засіб контролю», – йдеться у повідомленні.
Також її зобов’язали: прибувати до визначеної службової особи із встановленою періодичністю; не відлучатися із населеного пункту, в якому вона зареєстрована, проживає чи перебуває без дозволу слідчого, прокурора або суду; повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи. Слідчий і прокурор просили суд про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook