Ворожі обстріли на Луганському фронті: український блогер вказав на важливий аспект (Мапа)

ф3Російські окупанти продовжують вести активні бойові дії не тільки впритул до місць останнього розведення сил на Донбасі, а й в межах ділянок розведення, зокрема — біля Золотого.

На це вказують дані, які офіційно публікує штаб ООС у своїх щоденних зведеннях.

Український блогер Necro Mancer, проаналізувавши повідомлення штабу ООС, вказав на важливий аспект: ворожі обстріли Хутора Вільного на Луганському фронті, які фігурують у зведенняш Штабу як обстріли біля Оріхового, фактично є ворожими обстрілами Золотого на ділянці розведення сил і впритул до неї.

Це доводить карта місцевості, опублікувана українським блогером.

«Ось так назвав Золоте-4 хутором Вільним і можна вважати, що на ділянці розведення №2 режим «Тиша» дотриманий. А де те Оріхове — взагалі ніхто не знає, правда ж?» — написав український блогер.

Читайте також: Під Золотим ідуть інтенсивні бої — в зоні розведення загинув боєць ЗСУ (Відео)

Як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», раніше ОБСЄ, волонтери та українські ЗМІ інформували, що від часу розведення військ біля Золотого і Петрівського восени минулого року російські окупанти вже не раз порушували умови розведення військ і Мінські домовленості.

Читайте також: Бойовики на ділянці розведення сил на Донбасі зводять нові укріплення і мінні поля

При підготовці до розведення військ біля Золотого і Петрівського восени 2019 року Генштаб ЗСУ та командування ООС заявляло, що в разі порушення російськими окупантами умов розведення українські підрозділи зможуть оперативно повернутись на свої попередні позиції.

«Якщо сьогодні виконуємо такі задачі, то дуже чітко розуміємо і ризики, і відповідальність», — заявляв на брифінгу 4 листопада 2019 року Командувач ООС генерал Кравченко.

Попри зафіксовані недавні випадки порушень бойовиками умов розведення військ і 12-денних ворожих обстрілів біля Золотого командування ЗСУ тепер не заявляло про можливість повернення підрозділів ООС на свої позиції до розведення військ.

ф1

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook