Результати парламентських виборів від ЦВК: до повного складу ВР не вистачає одного нардепа (Відео)

ф1Встановлення результатів позачергових виборів народних депутатів України іще триває на одному виборчому окрузі. За законом, результати парламентських виборів мали бути встановлені і оголошені Центрвиборчкомом до кінця доби 5 серпня.

Як повідомляє ЦВК, Центральна виборча комісія на своїх засіданнях уже визнала обраними 423 народних депутати із 424-х, які мають бути обрані за підсумками голосування 21 липня. До повного складу ВР не вистачає одного нардепа — переможця по 210-му мажоритарному виборчому округу на Чернігівщині.

Щоб встановити його, ЦВК на своєму засідання пізно вечері 5 серпня постановила, що Окружна виборча комісія сьогодні до 16-ї години має дорахувати голоси і доправити в ЦВК всі необхідні документи.

Із визнаних Центрвиборчомом обраними народними депутатами 225 — переможці виборів  Верховної ради за партійними списками, 198 — мажоритарники.

Читайте також: ЦВК оголосила офіційні результати виборів ВР за партійними списками: є несподіванки (Таблиця, Відео)

Читайте також: ЦВК пішла на безпрецедентний крок в історії виборів в Україні (Відео)

Повна версія засідання ЦВК 5 серпня зі встановленнґя результатів позачергових виборів народних дерпутатів України 21 липня — у відео «Громадського телебачення«.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook