Рейдери використовують інтелектуальні або силові атаки на підприємців, — громадська активістка (Відео)

фото із вільних джерел

фото із вільних джерел

В Україні все частіше фіксуються жорстокі напади на фермерів і рейдерські захоплення сільгосппідприємств. Як повідомляє ТСН, Генпрокуратура заявила про 400 напади рейдерів в селі. А збиток від злочинів становить 7 млрд грн на рік.

Подібні випадки відбуваються в різних регіонах. Один з найбільш кричущих трапився в Миколаївській області. Там в будинок, де живе один з місцевих фермерів з сім’єю, невідомі кинули чотири коктейлі Молотова. Фермери об’єдналися з поліцією, перекрили всі дороги і зловили злочинців.

За словами керівника ГО «Бізнес-Варта» Ольги Матвіївої, рейдерські атаки поділяються на інтелектуальні та силові. Злочинці або підробляють документи і використовують шахрайські схеми, або вдаються до послуг збройних тітушек.

«Багато постраждалих від рейдерства – це фермери. На жаль, мало з них звертається до фахових юристів. Людина собі знає, що має посіяти, удобрити, скосити вчасно, щоб дощ не пішов. А він думає, що він захищений державою. А виявляється, йому треба моніторити законодавство, починати день з двох сайтів, перше – це державний реєстр – чи часом його хтось не грабує, і сайт Міністрества юстиції. Бо можливо хтось в нього хоче забрати право оренди земельних ділянок. І вже подав на нього скаргу», — зазначила Матвіїва.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook