Речник УПЦ МП звернувся до росіян: в Україні немає боротьби проти росіян та російськомовних

imagesКерівник прес-служби Української православної церкви Московського патріархату протоієрей Георгій Коваленко закликав росіян не вживати по відношенню до українців такі слова як «бандерівці», «фашисти», «нацисти».

Про це він написав на свой сторінці в Facebook.

«Шановні росіяни, якщо у вас залишилася хоч крапля любові до нас, українців, перестаньте навіть у приватних розмовах називати нас «фашистами», «бандерівцями», «нацистами» та «націоналістами»! Ці слова вбивають!», — написав він.

«Знаєте, що мене найбільше вразило, коли я дивився зі сцени Майдану на площу, на якій стояли люди і труни? Це те, що на розі Інститутської… та Хрещатика, там де були найкривавіші сутички, в усю висоту будинку «красується» реклама Сбербанку Росії, а в самому будинку розташоване відділення Сбербанку Росії, до абсолютно цілих скляних вітрин якого впритул підходить барикада…», — написав священник.

Представник УПЦ МП зазначив, що українці не борються против росіян і російськомовних.

«У нас немає боротьби проти росіян, російськомовних чи канонічної Церкви, як пишуть багато ЗМІ у вас. При цьому я не хочу обговорювати ваші ЗМІ», — написав протоієрей.

«Я просто всіх вас прошу: якщо ми з вами члени однієї Православної Церкви, якщо ви вважаєте Київ «матір’ю міст руських», не розпалюйте, а просто помоліться за нас і прислухайтеся до нас!», — закликав Коваленко.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook