Разумков сказав про «червоні лінії» в новому законі про особливий статус Донбасу (Відео)

Дмитро Разумков Фото - www.globallookpress.com

Дмитро Разумков Фото — www.globallookpress.com

Що саме буде написано в новому українському законопроєкті про особливий статус Донбасу, залежатиме від результатів зустрічі глав-держав членів «нормандського формату».

Про це заявив в інтерв’ю Фактам тижня ICTV голова Верховної ради України.

Дмитро Разумков нагадав, що термін дії чинного закону завершується в кінці цього року і Верховній раді треба буде готувати і приймати новий відповідний законопроєкт. Поки що офіційно над ним не працюють, чекаючи результатів зустрічі очільників України, Німеччини, Франції та Росії.

«Я думаю, що дуже багато буде залежати від «нормандських» перемовин і вже після цього будемо рухатись», — сказав глава українського парламенту.

Що саме може бути в тексті законопроєкту, Дмитро Разумков не сказав, та підкреслив, що в законопроєкті точно будуть «червоні лінії», які Україна у питанні врегулювання ситуації на Донбасі не перетне.

«Червона лінія для будь-якої держави — це територіальна цілісніть і захист прав громадян», — сказав спікер Верховної ради України.

Говорив Дмитро Разумков і про інші законопроєкти, які зараз на порядку денному, і про «скажений зелений прінтер» ВР і про те, що має намір покинути посаду голови партії «Слуга народу», а також про авто на якому їздить, та чимало іншого.

Повна версія інтерв’ю Дмитра Разумкова — у відео Фактів тижня ICTV

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook