Ранок розпочався не з кави: як заступник міністра почав свій робочий день на Тернопільщині

IMG_6682Один з робочих днів заступника міністра економіки Тараса Висоцького розпочався досить незвично. Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

«До початку Земельного форуму в Тернополі відвідав молочно-товарний комплекс Агропродсервіс (с. Теофіпілка). Надої 8-10 тис., середня заробітна плата 12 тис. грн +, корови та телята щасливі — одним словом — МОЛОДЦІ!», — написав високопосадовець.

Інформацію про такий візит столичного гостя розмістив у себе на сторінці і народний депутат України Іван Чайківський, який супроводжував заступника міністра.

«На запрошення директора компанії «Агропродсервіс» Андрія Барана заступник міністра Тарас Висоцький оглянув виробничі потужності молочно-товарної ферми в Теофіпілці Козівського району. Оновлення стада, європейська генетика, достойні заробітні плати — головне, що дає економічний поштовх і для галузі тваринництва і для села, де внутрішніми інвесторами створюються такі підприємства», — написав народний обранець.

До слова, під постом заступника міністра з’явилися коментарі із запрошенням його й на інші об’єкти.

«А в Закарпатті є равликова ферма; і взагалі багато цікавих «профільних» родзинок», — написала Галина Ломпарт.

«Може й до козиних та овечих ферм доберетесь. Перспективні напрямки», — вважає Андрій Маслюк.

Як відомо, Тарас Висоцький на посаді заступника міністра економіки курує агропромисловий напрямок після об’єднання відповідних міністерств.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook