Рахункова палата визнала, що Табачник неефективно управляв коштами

17-10-2013.Новини.Економіка.Платників податків обслужили 50 тис разівРахункова палата провела перевірку використання коштів державного бюджету на реалізацію Національної програми інформатизації – НПІ. Одним із розпорядників коштів було Міністерство освіти та науки України.

 Рахункова палата констатувала: незважаючи на те, що програма виконується вже понад 15 років, її вплив на процеси інформатизації в державі недостатній, повідомляє прес-служба Рахункової палати. 

 Низька виконавська дисципліна окремих державних органів різних рівнів негативно позначилася як на формуванні НПІ, так і на її виконанні. Результати розроблення і впровадження на замовлення державних органів влади інформаційно-комунікаційних технологій не завжди мають системний характер. Не виконується завдання з розбудови інформаційної інфраструктури, щодо прийняття рішень і стандартів у галузі електронного обміну інформацією на міжвідомчому рівні та між державними органами, громадянами й організаціями.

 Колегія Рахункової палати наголосила, що Міністерство освіти та науки України і Держінформнауки як головні розпорядники коштів державного бюджету, виділених у 2011-2013 роках на реалізацію НПІ, не забезпечили обґрунтованого планування та ефективного використання цих фінансових ресурсів. Допущено неефективне управління коштами на суму понад 14 млн. грн., які не використано та наприкінці року повернено до бюджету.

 Про результати перевірки поінформовано Верховну Раду України та Кабінет Міністрів України. Висновок Колегії Рахункової палати про результати аудиту надіслані до МОН та Держінформнауки.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook