«Радикали» хочуть позбавити комбата «Айдара» мандата народного депутата

звантаженняФракція Радикальної партії Олега Ляшка у парламенті працює над тим, щоб позбавити депутатського мандата раніше виключеного з фракції народного депутата Сергія Мельничука. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат від фракції Радикальної партії Ігор Мосійчук.

«Мені дуже неприємно про це говорити, але факт залишається фактом, і ситуація така має місце. В той час, коли українці, бійці, герої сотнями кладуть життя за Батьківщину, Сергій Мельничук з групою «товаришів» в тилу, в Києві, зайняв позицію, не сумісну зі званням українського офіцера, як на мене, званням українського захисника Вітчизни», — сказав він.

По-перше, зазначив Мосійчук, ця група почала втручатися у безліч бізнес-конфліктів, в тому числі прикриваючись та «Радикальною партією».

«Але межею стали запалені шини під Міністерством оборони. В той час, коли в Дебальцеве відбувалися жорстокі бої, група осіб, які називали себе «айдаровцами» а мені дзвонять «айдаровцы», які на Сході, і кажуть: «Ми їх не знаємо, крім Мельничука, нікого»), підпалили шини. Це все транслювалося в Росії з відповідними коментарями, в Європі з відповідними коментарями», — зазначив він.

Нардеп підкреслив, що після цього лідер фракції Олег Ляшко «визнав помилку в тому, що на його горбу Мельничук пройшов у парламент», і в результаті на засіданні фракції прийняли рішення про його виключення.

«Зараз фракція і партія працюють над позбавленням Сергія Мельничука депутатського мандата», — резюмував Мосійчук.

Напередодні на засіданні парламенту віце-спікер оголосила про виключення нардепа Сергія Мельничука з фракції Радикальної партії. Раніше лідер фракції Олег Ляшко критично прокоментував «війну комбатов» батальйону «Айдар» і назвав їх покидьками. Це сталося після масштабної акції «Айдара» під Міністерством оборони України, де бійці палили шини і перекривали Повітрофлотський проспект.

Пізніше було вирішено, що в/ч 0624, за якої і закріплювався спочатку батальйон «Айдар», продовжить своє існування. Военчасть № 2950, в яку міг бути реформований батальйон, очолить Євген Пташник (новий комбат «Айдара») без права використання назви «Айдара». Нагадаємо, Мельничук перестав бути комбатом «Айдара» після обрання його нардепом від Радикальної партії.

Після ескалації конфлікту він заявляв, що, враховуючи ситуацію, має намір повернутися в зону АТО. Однак після зробив заяву, що залишається депутатом, а його місце в батальйоні займе «майданівець».

 

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook