Радники із децентралізації побували на Волині і розповіли, як потрібно розвивати туристичний потенціал у новостворених ОТГ

фото: Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування

фото: Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування

Волинські децентралізатори ознайомилися із туристичним потенціалом Луківської ОТГ.

Радники Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування (ЦРМС) відвідали із робочим візитом  Луківську селищну громаду, яка має цікаве історичне минуле.

Про це інформує Волинський ЦРМС, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Серед пам’яток в ОТГ — графський палац з парком, залізничний вокзал станції Мацеїв, церква святої Параскеви та дзвіниця, костел св. Анни та Станіслава, будівля синагоги тощо.

Читайте також: Підприємці Рівного розповіли, чому не підтримують рішення міської ради про заміну вивісок на своїх закладах (Відео)

Під час спілкування з очільником ОТГ Анатолієм Климуком радники обговорили земельні питання, освоєння інфраструктурної субвенції ( її коштом у громаді придбали сучасну техніку), створення стратегії розвитку, регуляторну політику та висвітлення діяльності ОТГ на офіційній сторінці у Facebook.

Читайте також: Журналісти розповіли про майстра з Кіровоградщини, який будує куполи для церков (Відео)

Також поспілкувалися про туристичний потенціал громади та його історію, адже раніше у містечка було магдебурзьке право, інформує Фейсбук Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook