Радник Президента готовий допомогти з українським громадянством для росіянина-бійця «Азова»

111Повідомлення в мережі співробітника російського ФСБ Іллі Богданова про видворення з України викликало серед українців масу обурень і бажання допомогти росіянину.

Завдяки активістам інформація про нього була передана раднику міністра оборони Юрію Бірюкову, який взяв під особистий контроль ситуацію з документами для росіянина. Про подробиці процедури отримання громадянства Юрій Бірюков повідомляє в соцмережі.

«Свободу Іллі Богданову! Громадянство Іллі Богданову! Ілля Богданов не здасться без бою! Ну, а ще #порошенковиноват, #всепи@децвсепропало і так далі. Отже…
1) Ілля Богданов, хто б він не був, хоче отримати громадянство України.
2) Ілля Богданов повинен заповнити трохи анкет, здати пакет у Державну міграційну службу і пройти процедуру перевірки.
3) Після всіх перевірок документи Іллі Богданова повинні потрапити в Адміністрацію Президента України.
4) У відповідному Департаменті або Управлінні документи повинні розглянути.
5) За фактом розгляду і прийняття позитивного рішення прізвище Іллі Богданова повинно з’явиться в Указі Президента України.
Це все — суха технологія!», — перераховує кроки, які повинен пройти росіянин для отримання громадянства.

Проте, проаналізувавши ситуацію, Бірюков виявив, що більшість перерахованих пунктів не було виконано, хоча інформація про співробітника ФСБ від контррозвідки СБУ в Адміністрацію Президента надходила.

«Станом на зараз» Ілля Богданов на другому пункті. Його документи НЕ подано в АП і, що логічно, АП не змінювала ніякого рішення, бо по ньому не було жодного рішення! Складно скасувати рішення, якого не було — не знаходите? У його випадку — є клопотання контррозвідки СБУ про прийняття ПОЗИТИВНОГО рішення по Богданову. Що не скасовує необхідність оформлення паперів», — повідомляє радник міністра.

Крім цього, виявилося, що паніка росіянина була передчасною, оскільки його викликали в АП як раз для оформлення необхідних документів, а не для «видачі/віддачі/розстрілу/полону».

«І наскільки ми змогли розібратися з начальником відповідного управління Адміністрації Президента — його викликали (якщо викликали, цього ми не знаємо) для оформлення відповідних документів. А не для видачі/віддачі/розстрілу/полону. Ілля Богданов, вийди на зв’язок! Допоможемо, ніхто не проти», — резюмує Бірюков.

Раніше ми повідомляли: Громадянин Росії, співробітник ФСБ РФ Ілля Богданов, який з початку липня воює за українців проти російських військ, може бути екстрадований з країни. Про неможливість отримати українське громадянство Богданов повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook