Пивоварня «Опілля» ввійшла до трійки найбільших платників податків Тернопільської області (Інфографіка)

????????? ?????? ?????????Пивоварня «Опілля» торік сплатила понад 76 млн грн податків.

Пивоварня «Опілля» сплачує найбільше податків серед всіх підприємств, компаній, холдингів та інших суб’єктів господарювання Тернополя та входить до трійки найбільших платників податків у Тернопільській області.

За підсумками 2016 року до зведеного бюджету (державного і місцевого) «Опілля»сплатило майже 76,3 млн грн податків. В абсолютних цифрах це складає 3,4% всіх надходжень до держбюджету від підприємств-платників податків Тернопільської області.

Такі висновки можна зробити на підставі звіту Державної фіскальної служби Тернопільської області та інформації, оприлюдненої Департаментом фінансів Тернопільської обласної державної адміністрації. Таким чином, «Опілля» стало одним із найбільших платників податків у Тернополі та області.

ф1

«Опілля» — це тернопільська пивоварня, яка працює для Тернополя і тернополян, а тому планує зберігати реєстрацію на Тернопільщині, щоб сприяти соціально-економічному розвитку краю. Про це заявив голова Наглядової ради «Опілля» Ярослав Джоджик.

«Сьогодні є недобра традиція. Багато підприємств, навіть які працюють у нашій області, мають центральні офіси у Києві чи інших великих містах Опілля логотипУкраїни. Відповідно, багато податків вони сплачують у бюджети цих міст. У нас ситуація інша. Всі податки ми сплачуємо у Тернополі. Це наша принципова позиція. Своє соціальне значення пивоварня «Опілля» доводить щоденною працею. Ми працюємо, щоб тернопільські пенсіонери вчасно отримували пенсії, студенти — стипендії, а бюджетники — зарплатню. Це є наш вклад у рідне місто та область. Загалом же наша стратегічна мета — це розвиток Тернопільщини як регіону-виробника якісної продукції. Ми переконані, що підприємець повинен сприяти збільшенню кількості робочих місць, підвищенню середнього рівня доходів, а також забезпеченню надійних податкових надходжень у бюджет. Це позиція відповідального бізнесу, якої ми будемо дотримуватися і на майбутнє», — зазначив голова Наглядової ради «Опілля».

 

За матеріалами 0352.ua

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook