Питання користування надрами у Дністровському каньйоні поки що «зарубали» (Відео)

PB200012-nДозволу на користування надрами у Дністровському каньйоні депутати Тернопільської облради підприємцю не дали.

Нагадаємо, це питання було серед подібних. Решті депутати ухвалили, а саме це відклали на попередньому засідання до поїздки комісії на місце та з’ясування деталей.

Читайте також. Тернопілля: 2015-й — Рік повстанської звитяги, а помилки… виправлять пізніше (Відео)

Питання «Про погодження товариству з обмеженою відповідальністю «Каньйони Дністра» (Заліщики) надання спеціального дозволу на користування надрами» спершу відклали через недостатнє вивчення. Тож, за повідомленням депутатів, на місце виїжджала робоча група. Саме вони запросили до зали спелеолога-фахівця зі Львова - Наталію Юдіну, аби вона висловилася з даного питання як фахівець. Жінка повідомила про певні загрози, що виникнуть у разі прийняття рішення.

Про неможливість позитивного вирішення цього питання, посилаючись на експертні оцінки екологів, говорили також і депутати. Відтак питання не отримало підтримки.

Однак дехто з депутатів натякнув, що йому незрозуміло – чому вивченням печери на Тернопіллі займаються львів’яни. Отже, це питання залишається на контролі. Варто очікувати, що до теми користування надрами у Дністровському каньйоні Тернопільська облрада ще повернеться.

Довідково. Третє пленарне засідання 51 сесії Тернопільської облради відбудеться 4 грудня.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook