ПВК «Вагнера» втратила 7 лютого в Сирії тисячу найманців?

Вагнер груз 200 Сирия картинкаПриватна військова компанія «Вагнера» терміново намагається поповнити свої ряди бойовиками з Донбасу. Потребує тисячі найманців.

Про це повідомив у «Фейсбук» координатор «Інформаційного спротиву» Дмитро Тимчук.

За його даними, так званому командуванню двох «армій» самопроголошених «ЛНР» і «ДНР» даний наказ терміново зібрати два батальйони бойовиків по півтисячі кожен. Ці батальйони мають поповнити групу «Вагнера».

Читайте також: Втрати Росії у Сирії зросли до «масштабу катастрофи» (Аудіо)

Зважаючи, що йдеться про таку велику кількість потенційних найманців одночасно, найпевніше, приблизно таку кількість «іхтамнєтів» ПВК «Вагнера» втратила у Сирії 7 лютого внаслідок удару у відповідь сил Західної коаліції при спробі російських найманців «віджати» нафтовий завод, контрольований курдами.

Читайте також: Серед російських найманців, які масово загинули в Сирії 7 лютого, найбільше бойовиків з Донбасу (Відео)

Додамо, що саме про тисячу найманців, понад 600 з яких загинуло, повідомляв Ігор Стрєлков. Решта джерел називали менші цифри втрат в «іхтамнєтів».

Читайте також: Бойовики публічно «підставили» ПВК «Вагнера», виставивши напоказ докази присутності російських найманців на Донбасі (Фото)

Примітно, що ПВК «Вагнера», за даними Дмитра Тимчука, набирає для бойових дій у Сирії тепер виключно бойовиків з окупованого Донбасу, які у групі «Вагнера» є найменш кваліфікованими і виконують зазвичай функцію «гарматного м’яса».

Читайте також: У ПВК «Вагнера» воюють громадяни України: імена сорока з них відомі (Відео)

ф2ф1

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook