ПВК «Вагнера» в Сирії дивом вціліла під час нового контакту з армією США

ПВК Вагнера в Сирії226 березня російські найманці біля Дейр-ез-Зору могли бути знову розгромлені силами Західної коаліції, як це трапилось 7 лютого цього року.

Цього разу, стверджують у Петагоні, обійшлось без авіаудару, оскільки в ході переговорів за спеціальною телефонною лінією російські сили визнали, що це вони наближаються, і після попередження США відступили. 7 лютого російські найманці в аналогічній ситуації сказали, що «їх там нема», і були розгромлені масованим авіаударом.

Про це сказав на прес-конференції 27 березня глава Міноборони США Джеймс Меттіс, пише «Голос Америки«.

Читайте також: Прес-конференція Пентагону щодо розгрому в Сирії 7 лютого групи «Вагнера» (Текст)

«Російські елементи підходили до передових позицій надто близько», — пояснив миттєву реакцію сил Західної коаліції під час інциденту на початку цього тижня глава Пентагону.

ф1

За його словами, телефонні переговори спеціальною лінією для таких випадків вели глава Об’єднаного комітету начальників штабів ЗС США генерал Джозеф Данфорд і начальник російського Генштабу генерал Валерій Герасимов.

Після розмови ситуація розрядилась і до збройного конфлікту не дійшо.

«Російські елементи відступили. Ми також трохи відійшли», — розповів подробиці Міністр оборони США.

Читайте також: По російських найманцях ПВК «Вагнера» в Сирії авіація США завдала нового авіаудару — джерело

Зазначимо, що раніше російський політолог Анатолійй Несміян, відомий як блогер Ель-Мюрід з посиланням на джерело в Сирії заявив про авіаудар, який 26 березня в районі Дейр-ез-Зор на березі Євфрату сили коаліції нанесли по силах Асада і ПВК «Вагнера».

За даними джерела, це був не був удар у відповідь по силах Асада і російських найманцях, а удар на випередження. Про втрати російських найманців і проасадівських сил від цього удару джерело нічого не повідомляло.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook