Путіну не потрібен Донбас, він хоче знищити Україну як державу — Семенченко

звантаженняЗ Україною пов’язаний складний «клубок геополітичних інтересів» США, Євросоюзу, РФ і навіть Китаю, а тому усі теракти у Харкові та Одесі, сепаратистські виступи, курс гривні та мінські переговори – це все тактична стратегія Володимира Путіна по знищенню України як держави. Для того, аби врятуватися від цього, необхідно зробити перший крок – скласти план порятунку країни. Так вважає командир 2-го батальйону спеціального призначення «Донбас» Семен Семенченко.

«Що буде далі з Україною? Багато громадяни дадуть відповідь «що завгодно, лише б це закінчилося». Деякі скажуть «ми переможемо». Хто відповість «не знаю». Ми не можемо собі дозволити так відповідати на це питання. Все складніше, ніж просто конфлікт на Донбасі. З Україною пов’язаний зараз складний клубок геополітичних інтересів США, Євросоюзу, РФ і навіть Китаю», — зазначає Семенченко.

На його думку, всі ці наступи, прихід опозиційного блока у ВР, теракти, сепаратистські виступи в Харкові і Одесі, курс гривні, розкрив добровольчого руху, переговори в Мінську, Нормандії, у «чорта на куличках» — все це тактика. Окрім цього, буде ще й колосальне викидання грошей на місцеві вибори і зростання інформаційної кампанії дискредитації влади і патріотичних сил до небувалих висот і буде точкове знищення патріотичних лідерів і пошук «козлів відпущення» всередині системи.

«Це теж буде тактика. Стратегія — знищення України як держави.

В якому вигляді її бачить Путін — по Дніпру, або в межах ЗУНР, або взагалі не бачить — питання десяте. Яку роль у геополітичних планах Росії, розрахованих на десятиріччя, грає знищення нашої незалежності та державності — справа двадцята. Чи допоможе все це Росії врятуватися від системної політичної, адміністративної, демографічної, економічної, культурної кризи, яка явно близька — нас взагалі не повинно цікавити. А що нас повинно цікавити? Чи нинішні «Еліти», які стоять у реальних важелів економічної і політичної влади, мають ПЛАН порятунку країни? Чи це просто спроба максимально можливо довго «покермувати» економічними процесами поки ще є де», — заявляє Семенченко.

А тому командир закликає представників батальйонів, волонтерських організацій, громадських активістів зібратись, обговорити ситуацію і зробити «перший крок» — скласти «план порятунку країни».

«Адже саме з нього починається шлях у тисячу лі. Слава Україні! Пропоную зібратися в Дніпрі, в лікарні Мечникова. Тут киснем ми з Дмитром Ярошем. Кудись виїхати не можемо. Думаю тягнути нічого — протягом пари днів треба телефонувати і зустрічатися», — закликає Семенченко.

Нагадаємо, раніше комбат «Донбасу», народний депутат України Семен Семенченко розповів, як бійцям довелося штурмувати Вуглегірськ в той час, коли всі вважали, що місто знаходиться під контролем ЗСУ. За його словами, за те, що батальйон «Світязь» і частина ЗСУ змогли вийти з оточення було заплачено багатьма життями.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook