«Путін поводить себе, як бандит», — Маккейн розповів в Україні, як США в обхід Трампа посилять санкції проти РФ (Відео)

Сенатор Джон Маккейн

Сенатор Джон Маккейн

«Поведінка Путіна — це поведінка бандита і вбивці», — так заявив під час робочої поїздки до України американський сенатор Джон Маккейн.

Він разом зі ще двома сенаторами США — однопартійцем Ліндсі Ґремом та демократкою Емі Клобучар — побували на Донбасі.

Серед іншого, спілкувались із українськими бійцями, які тримають оборону в Широкіному.

ф2ф3ф4ф5ф6

Усі фото - сайт Президента України

Усі фото — сайт Президента України

Крім того, троє сенаторів дали інтерв’ю Радіо Свобода, в якому говорили про перспективи отримання українськими військовими допомоги від США, зокрема, зброєю.

Як запевняють сенатори, після приходу у Білий дім симпатика Росії Дональда Трампа санкції проти РФ зняті не будуть.

«Санкції, запроваджені Конгресом, не можуть бути зняті президентом одноосібно. Він може висловлювати заперечення, але щоб президент США міг зупинити дію цих санкцій, це вимагає згоди Конгресу, а цього не буде», — стверджує сенатор Грем.

Більше того — щодо Росії, і, зокрема, її президента Володимира Путіна, будуть представлені нові санкції через кібератаки під час президентської кампанії у США.

«Ми маємо намір докласти дуже серйозних зусиль у Конгресі, щоб збільшити санкції, запровадити покарання за цю атаку», — стверджує республіканець Джон Маккейн.

«Можете очікувати, що на початку 2017 року Конгрес за підтримки обох партій спробує ухвалити нові санкції, які торкнуться банківського та енергетичного секторів — критично важливих складових російської економіки. Я сподіваюся, ми матимемо позитивне голосування, а президент Дональд Трамп підпише закон…  У 2017-му ми збираємось дужче уразити Путіна санкціями і ми збираємось більше допомагати нашим друзям, зокрема, Україні», — заявив сенатор-республіканець Ліндсі Грем.

«Якщо 2/3 Конгресу голосують за санкції, вони стають законом незалежно від того, що про них думає президент. Я сподіваюся, що президент Трамп співпрацюватиме з Конгресом для протидії Росії», — підкреслив сенатор Грем.

Сенатор-демократ Еймі Клобучар переконана, що дарувати Росії кібератаки і вторгнення у вибори в США не можна з міркувань світових цивілізаційних цінностей.

«Люди іноді забувають: справа не тільки в тому, хто виграє і програє. Це все підриває наші демократичні свободи: свободу слова, свободу совісті, — свободи, які ми віддавна плекали у нашій країні. І це буде повторюватися по всьому світу, якщо ми не повстанемо проти цього», каже американський сенатор Еймі Клобучар.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook