Путін доручив підняти пенсії в Криму до російського рівня

Путін підніме???

Путін підніме???

Президент Росії Володимир Путін доручив Мінпраці РФ в найкоротші терміни довести рівень пенсій в Криму до російського, передають російські ЗМІ.

«Усі громадяни Росії, — а до цього справа йде, процедури юридичні повинні бути незабаром завершені, — повинні бути поставлені в однакові умови. Як ви це зробите — це ваша справа. Разом з депутатами Держдуми подумайте і зробіть це. Не затягуйте, робіть якомога швидше», — сказав Путін в ході наради з членами уряду, звертаючись до міністра праці.

«Ми виходимо з того , що ми повинні вийти протягом перехідного періоду на рівень пенсій, який буде відповідати російському рівню. Тобто, як ви сказали, збільшення в перехідний період пенсій в два рази», — відповів міністр.

«Поки з урахуванням того, що близько 50 % (приблизно половина на половину) отримувала пенсії через банк і через пошту, поки технологія відпрацьована через поштові відділення. Громадяни (Криму — ред.) про це інформуються… Тобто, безперебійні виплати пенсій будуть забезпечені», — сказав міністр.

Він також повідомив, що за даними Мінпраці, в Криму та місті Севастополі загальна кількість пенсіонерів складає 677 000 осіб, з яких 559 тисяч — у Криму і 117 тисяч — у Севастополі.

«Середній розмір пенсії, яку сьогодні отримують громадяни, становить 5570 рублів, у Севастополі — трохи більше 6200 рублів, тобто це значно нижче, ніж у Російській Федерації, де пенсія становить більше 10 тисяч рублів», — сказав міністр.

УНН

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook