Псевдонім «Стрєлок» — від слова стрілочник: про справжню роль бойовика Гіркіна у війні на Донбасі

1Відомий російський блогер Олександр Шмельов розповів, що думає про останнє інтерв’ю бойовика Стрєлкова-Гіркіна та про його роль «стрілочника» на Донбасі.

Про Стрєлкова-Гіркіна.

Бачу, багатьох вразило його інтерв’ю з відвертим визнанням: «якби наш загін не перейшов кордон, в результаті [в Донецькій і Луганській областях] все б скінчилося, як у Харкові, як в Одесі. Було б кілька десятків убитих, обпалених, заарештованих. І на цьому б скінчилося».

Не було б, мовляв, ні кількох тисяч загиблих, у тому числі дітей, ні десятків тисяч поранених, ні сотень тисяч біженців, ні гуманітарної катастрофи, нічого цього. Нудно було б нецікаво. А так — скільки вже кровиночкі пролилося, і скільки ще проллється! Круто ж, здорово, дивіться, який я молодець і герой.
У цілому не можна не погодитися: такий цинізм і відверте дьяволопоклонництво вражають до глибини душі.

(Плюс окрема тема — співвітчизники, продовжують вважати цього маніяка героєм. Особливо ті з них, хто одночасно перепощує фотографії якоїсь «горлівської Мадонни» та інших убитих і постраждалих в процесі розв’язаної їх улюбленцем війни. Чи це шизофренія, чи нездатність вловити найпростіші причинно-наслідкові зв’язки, то, нарешті, банальне наслідок того, що 99% цих співвітчизників ніколи самі в Донбасі не були і в реальності до всіх місцевих «мадон» повністю байдужі — є, мовляв, вдалий кадр, який можна розкручувати як ілюстрацію «звірств української армії», ось і відмінно, добре б цих кадрів було побільше!)

Проте особисто мене це інтерв’ю, і в особливості процитований вище пасаж, остаточно переконали в правоті Володимира Голишева, який вже давно доводить: горезвісний Стрєлков-Гіркін — типовий «зіц-голова Фунт». Алкоголік-проходимець, найнятий своїм давнім приятелем, піарником Бородаєм, на роль «публічного обличчя» російської агресії в Донбасі. У той час як в реальності всю роботу виконували спеціально навчені диверсанти в погонах і, висловлюючись словами самого Стрєлкова, «відпускники», що потребували медійному прикриття.

Адже «непізнані зелені чоловічки» — одноразовий продукт. Занадто вже було б зрозуміло, що до чого, якби знову все робилося руками. Тому Кремлю був потрібен якийсь «герой», якого можна було б по всіх ЗМІ розкручувати, щоб потім на нього все звалювати.

Відповідно, головне завдання нинішніх стрелковских «зізнань» — «перевести стрілки» з Путіна на себе. Постаратися переконати Захід, що Кремль там був не при чому. Це, мовляв, низова ініціатива була.

Ніяким іншим чином наполегливе бажання наговорити собі кримінальну справу за статтею «підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни» не пояснити. Тільки на прохання зверху (з гарантіями, що таку кримінальну справу порушено не буде).

ПС: Багато хто думає, що псевдонім «Стрєлко» пов’язане з «стріляниною» і «стрільцем». Адже, насправді, він може походити від «перевести стрілки» і «стрілочник». У Путіна люблять такі жарти.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook